درباره ما

کاربرد فن یوز در رویدادهای نمایشگاهی

معمولا در زمان برگزاری نمایشگاه ها پیدا کردن غرفه های مورد علاقه و مذاکره با مدیران آنها از چالش های بازدیدکنندگان تخصصی است. فن یوز کمک می‌کند تا قبل از آغاز نمایشگاه، غرفه های مورد نظر را انتخاب نموده و برای جلسه با افراد موثر مانند مدیرعامل یا مدیر فروش شرکت مورد نظر، درخواست داد. همچنین متقاضیان میتوانند در صورت نیاز از حضور مشاوران تخصصی زمینه های حقوقی، ارزش گذاری و انتقال فناوری و بازاریابی در جلسات خود بهره‌مند شوند. از دیگر خدمات ویژه ای که فن یوز ارائه می دهد اینست که در صورتیکه موفق به حضور و بازدید از نمایشگاه نشوید، امکان برگزاری جلسه را زمان و فضای خارج از نمایشگاه فراهم می سازد. برگزارگنندگان رویدادهای مختلف نمایشگاهی نیز می توانند از این سامانه برای معرفی نمایشگاه خود بهره مند شوند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم مشاوران فن یوز7 روز هفته و 24 ساعته آماده ارائه انواع خدمات مشاوره در زمینه های حقوقی و ثبتی، ارزش گذاری و فروش فناوری و... می باشند.

سرمایه گذاران و صاحبان صنایع

کسانی که به دنبال یک محصول فناورانه و یا فناوری خاصی هستند میتوانند تقاضای خود را در فن یوز به اشتراک بگذارند. این افراد می توانند صاحبان صنایع و یا سرمایه گذاران علاقمند به آن موضوع خاص باشند.

شخصیت های حقیقی و حقوقی

شامل شرکت های دانش بنیان، واحد ها و هسته های فناور که محصول یا خدمات فناورانه با قابلیت تجاری سازی داشته باشند، می‌توانند با ثبت نام در سامانه نسبت به معرفی محصولات و خدمات خود اقدام نمایند.